Наливна ванна Львів

Наливна ванна Львів – це сучасна технологія відновлення поверхневого емальованого шару на старій ванні.
Наливна акрилова ванна – це реставрація ванни з використанням рідкого акрилу. Успішно застосовується вже декілька років і безумовно має масу переваг над застарілим способом відновлення ванн – емалюванням ванни.
Новий спосіб відновлення старих ванн, який іменують як “Наливна ванна”, отримав таке назву через унікальну по простоті й одночасно надійну технологію нанесення самого матеріалу на поверхню старої ванни. Рідкий Акрил на стару ванну наноситися шляхом наливу полімерного складу на борти ванни, який в свою чергу стікаючи на дно ванни застигає на поверхні, а товщина покриття складає не більше 6 мм.
Які переваги методу Наливна ванна над усіма іншими методами відновлення ванн?

  • Поверхня ванни має приємні тактильні властивості – після реставрації Ваша ванна завжди буде теплою та приємною на дотик.
  • Реставрація методом Наливна ванна не має обмежень за розмірами ванн, чого не скажеш про акриловий вкладиш у ванну.
  • Наливна ванна застосовується на всіх типах ванн: металевих, чавунних і акрилових – не залежно від року випуску.
  • Наливна ванна на відміну від емалевого покриття не має мікропористої поверхні, тому в отверділий акрил не проникає бруд, чим обумовлена довговічність та стійкість покриття.
  • Наливна ванна без особливих зусиль миється рідкими миючими засобами та не потребує докладання зусиль.
  • Використовуючи Метод”Наливна ванна” і матеріал “Рідкий Акрил” надається унікальна можливість усунути всі вади, сколи, заводський брак (улоговини на дні ванни), і недоліки – що були допущені при встановленні ванни, і все завдяки товстому і монолітному акриловому шару на дні ванни товщиною до 6 мм.
  • Покриття на поверхні ванни після затвердіння має приголомшливий зносостійкий глянець, має стійкість до бактерій і міцність до механічного пошкодження.
  • Відновлення ванни методом Наливна ванна не займає багато часу – в межах 2-4 годин, Рідкий Акрил застигає на протязі 1-2 діб, і коштує в декілька разів дешевше нової чавунної ванни. Наливна ванна має термін експлуатації понад 10 років, незвичайно проста у використанні та не вибаглива у догляді.

Метод Наливна ванна – це самий ПРОГРЕСИВНИЙ метод відновлення ванн, а матеріал Рідкий Акрил – найміцніший і довговічний і не має аналогів !

Процес реставрації ванни методом “Наливна ванна”

Детальніше за тел.   0674270132, 0936577674