Реставрація ванн методом “Наливна ванна”

Наливна ванна – сучасна технологія відновлення поверхневого емальованого шару старої ванни із використанням рідкого акрилу.

Успішно застосовується протягом багатьох років іта має низку переваг щодо застарілого способу з емалюванням.

Унікальна за простотою технологія, що забезпечує стійкість нової поверхні Вашої старої ванни. Рідкий Акрил наоситися шляхом наливу полімерного складу на борти ванни, який в свою чергу стікаючи на дно, застигає на поверхні, а товщина покриття складає не більше 6 мм.

Які переваги методу “Наливна ванна” щодо інших способів відновлення?

  • Поверхня ванни має приємні тактильні властивості – після реставрації Ваша ванна завжди буде теплою та приємною на дотик.
  • Реставрація методом “Наливна ванна” не має обмежень за розмірами ванн, чого не скажеш про акриловий вкладиш у ванну.
  • Метод застосовується до усіх типів ванн: металевих, чавунних і акрилових – незалежно від року випуску.
  • “Наливна ванна” на відміну від звичного емалевого покриття не має мікропористої поверхні, тому в отверділий акрил не проникає бруд, чим обумовлена довговічність та стійкість покриття.
  • Наливна ванна без особливих зусиль миється рідкими засобами та не потребує докладання зусиль.
  • Використовуючи метод “Наливна ванна” можливо усунути всі вади, сколи, заводський брак (улоговини на дні ванни), та інші недоліки – що були допущені при встановленні ванни. Все завдяки товстому і монолітному акриловому шару на дні ванни товщиною до 6 мм.
  • Покриття на поверхні ванни після затвердіння має приголомшливий зносостійкий глянець, має стійкість до бактерій і міцність до механічного пошкодження.
  • Відновлення ванни методом “Наливна ванна” не займає багато часу – в межах 2-4 годин, рідкий акрил застигає протягом 1-2 діб, і коштує в декілька разів дешевше нової чавунної ванни. “Наливна ванна” має термін експлуатації понад 10 років, є незвичайно простою у використанні та невибагливою у догляді.

Метод “Наливна ванна” – це прогресивний метод відновлення ванн, а матеріал Рідкий Акрил – є на даний момент безальтернативно найміцнішим та довговічним!